Недвижимость Среда, 15.05.2024, 10:24
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Нотариусы в городе Ялта. » Юстиция. Россия, Нотариусы в Крыму, Ялта. » Довіреність щодо продажу квартири (Довіреність щодо продажу квартири)
Довіреність щодо продажу квартири
BossДата: Понедельник, 16.12.2013, 18:14 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 23320
Репутация: 0
Статус: Offline
ДовіреністьМісто _ _ _ _, _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ дві тисячі четвертого року.Я, гр. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ (паспорт серіїКА N _ _ _ _ _ , виданий _ _ _ _ _ _ _ _ РВ УМВС України у _ _ _ _ _ _області _ _ _ _ _ _ _ _ _ р.), проживаю в місті _ _ _ _ _ по вул. _ _ _ _ _,буд. _ _ , кв. _ _, цією довіреністю уповноважую гр. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _, який проживає в місті _ _ _ _ по вул. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _,буд. _ _ , кв. _ _ , продати за ціною та на умовах на його розсуд належну мені на праві власності _ _ _ _ _ _ _ _ _ квартиру N _ _ ( _ _ _ ) в будинку N _ _ ( _ _ _ ) по вул. _ _ _ _ _ _ _ _ _ в місті _ _ _ _.Для чого надаю моєму повіреному право представляти мої інтереси у відповідних підприємствах, установах та організаціях, в тому числі у відповідному органі приватизації при приватизації вищевказаної квартири, подавати від мого імені заяви у відповідні установи та організації, одержувати всі необхідні для укладення договору купівлі-продажу довідки та інші документи, в тому числі свідоцтво про право власності на вищевказану квартиру у відповідній державній адміністрації, витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно у Львівському обласному державному комунальному бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки, розписуватися за мене, представляти мої інтереси в органах нотаріату при підписанні договору купівлі-продажу, отримати належні мені гроші за продану квартиру, а також виконувати всі дії та формальності, пов'язані з цією довіреністю.Зміст ст. ст. 237, 240, 248, 249 Цивільного кодексу України мені нотаріусом роз'яснено.Довіреність видана строком на _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ і дійсна до _ _ _ _ _ _ _ _ дві тисячі четвертого року.Підпис: _ _ _ _ _ _ _Місто _ _ _ _, _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ дві тисячі четвертого року.Ця довіреність посвідчена мною, _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ , приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу.Довіреність підписана гр. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ у моїй присутності.Особу його встановлено, дієздатність перевірено.Зареєстровано в реєстрі за N _ _ _ _ _ _Стягнуто плату _ _ _ _ _ _ _Приватний нотаріус _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
Форум » Нотариусы в городе Ялта. » Юстиция. Россия, Нотариусы в Крыму, Ялта. » Довіреність щодо продажу квартири (Довіреність щодо продажу квартири)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный хостинг uCoz